Oto Revizyon Hakkında


Ercan Önsal

Otomotiv endüstrisinin temel taşlarından biri olan servis hizmetlerinin bir sistem yenileme hadisesi olmasından kaynaklanan ismimizle, Oto Revizyon olarak 70 yılı aşkın bir süredir hizmet vermekteyiz. Kadir Önsal tarafından bu isim ile kurulan ve sonrasında Namık Önsal yönetiminde hizmet veren işletmemiz bugün hala Oto Revizyon adı altında Ercan Önsal yönetiminde hizmetlerine devam etmektedir.

Oto Revizyon, kurulduğu yıllarda hizmetlerini Sakarya da Çeşme Meydanı olarak bilinen sanayinin yerleşik olduğu bölgede devam ettirmiştir. Şehrin gelişimi ile birlikte otomotiv sanayinin şehrin daha dışına, Erenler ve E-5 Karayolu civarlarına taşınması sebebiyle yer değiştiren işletmemiz, 1980 yılından beri Sakarya'nın seçkin sanayi sitelerinden Atatürk Sanayi Sitesi'nde hizmet vermektedir.

Sakarya da köklü ve sağlam bir yapı içinde güvenilir hizmetler vermeye devam eden Oto Revizyon, memnuniyet ilkesini benimsemiş ve müşterilerini memnuniyetini temin ederek onların güvenleri ile bu günlere gelebilmiştir.