Shell Ürünleri

Helix Motor Yağları


Oto Revizyon olarak başlıca aşağıdaki Shell Helix ürünlerini tavsiye etmekteyiz.

Shell

Shell Helix Ultra

Helix Ultra

Shell Helix Ultra, motor yüzeylerini aktif olarak temizleyen ve zararlı kirleri ve tortuları kalıcı olarak gideren özel temizlik maddeleriyle size maksimum motor temizliği sağlar. Pasa karşı olağanüstü dayanıklılık sağlayarak otomobilinizin aracınızın motorunun daha az aşınmasını sağlar. Shell Helix Ultra motor sesini en düşük düzeye indirir ve sürekli durup kalkılan şehir trafiğinin yüklediği aşırı gerilime karşı motorları korur. Shell Helix Ultra performans isteyenler içindir, aracınızın motorunuzu ferahlatırtır ve canlandırır. Shell Helix Ultra, Ferrari'nin önerdiği tek motor yağıdır.

Shell Helix Plus

Helix Plus

Shell Helix Plus, motor yüzeylerini aktif olarak temizleyen ve zararlı kirleri ve tortuları kalıcı olarak gideren özel temizlik maddeleriyle size maksimum motor temizliği sağlar. Pasa karşı olağanüstü dayanıklılık sağlayarak otomobilinizin aracınızın motorunun daha az aşınmasını sağlar. Shell Helix Ultra motor sesini en düşük düzeye indirir ve sürekli durup kalkılan şehir trafiğinin yüklediği aşırı gerilime karşı motorları korur. Shell Helix Ultra performans isteyenler içindir, aracınızın motorunuzu ferahlatırtır ve canlandırır. Shell Helix Ultra, Ferrari'nin önerdiği tek motor yağıdır.

Shell Helix Super

Helix Super

Shell Helix Super, motor yüzeylerini aktif olarak temizleyen ve zararlı kirleri ve tortuları kalıcı olarak gideren özel temizlik maddeleriyle size üstün motor temizliği sağlar. Otomobilinizin modeli ne olursa olsun tüm sürüş koşullarında sağladığı üstün motor korumasının yanı sıra, Shell Helix Super motorunuzu ferahlatır ve canlandırır.